NIGHT
   CLUBJako Prezenter & DJ oprawą muzyczną, nagłośnieniem i oświetleniem, oraz prowadzeniem imprez zajmuję się od 2000 r. Nabyte w tym okresie doświadczenie pozwala mi na profesjonalną organizację wesel, imprez okolicznościowych, integracyjnych imprez firmowych, bankietów, imprez plenerowych, studniówek itp.


Oprawa muzyczna proponowana przez Prezentera & DJ-a to odtwarzanie oryginalnych wykonań utworów począwszy od przebojów lat 60-tych do aktualnych hitów. Pozwala to na doskonałą zabawę kilku pokoleń w trakcie imprezy co przy odpowiedniej atmosferze stworzonej przez Prezentera & Dj-a daje gwarancję szampańskiej i niezapomnianej zabawy. Profesjonalne oświetlenie dostosowane do rodzaju imprezy wprowadzi Państwa w odpowiedni klimat i uatrakcyjni zabawę. Nagłośnienie oraz oświetlenie dostosowuję do wielkości imprezy oraz budżetu jaki jest na nią przewidziany. Na życzenie klienta oferuję możliwość zorganizowania karaoke do którego używam profesjonalnych podkładów muzycznych. Dzięki długoletniej działalności i znajomości branży jestem w stanie zorganizować także duże imprezy masowe i plenerowe typu festyny, pikniki itp.


Oferuję swoją pomoc w organizacji, wyborze miejsca oraz rodzaju atrakcji i programu imprezy. W celu ustalenia indywidualnego scenariusza dostosowanego do gustów organizatora i gości przed każdą imprezą spotykam się z klientem szczegółowo ustalając jej przebieg. Ceny ustalam indywidualnie w zależności od ilości osób, zaangażowanego sprzętu i czasu trwania imprezy.